Jdi na obsah Jdi na menu

Coursing

Dne 22.11. jsme se poprvé tréningově zůčastnili coursingu v Ostravě - Kunčicích. Přihlášená byla Ája, ale protože začala hárat, jel místo ní Jack a jeho největší fanoušek Arlow. Přes noc nám napadl první letošní sníh, takže jsem byla hodně zvědavá jak mu to půjde. Bylo přihlášeno na 40 psů od elegantních barzojů, až po voříšky nejasného původu a všichni se skvěle bavili. Běhaly se dva běhy, pokaždé jiná trať a Jackynek nezklamal. Krásně oba běhy zvládnul a tvářil se velice šťastě, zatím co já jsem na něj čekala v cíli  a byla neméně šťastná, že nemusím celou trať běžet s ním :-))). Coursing je skvělý sport pro pánečky lenochy, pes se vyřádí a páneček nijak neunaví :-). My jsme na coursingu určitě nebyli naposledy !!